W dniu 16 maja 2026 r. nasi nieletni wraz z wychowawcami reprezentowali Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Pszczynie podczas 53. Crossu Mysłowickiego w biegach przełajowych 

Wydarzeniu towarzyszyło wiele uśmiechów, pozytywnej energii oraz świetnej zabawy. Udział w biegu był nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także doskonałą okazją do integracji, aktywnego spędzenia czasu oraz promowania zdrowego stylu życia 
Na mecie na uczestników czekały zasłużone medale
, a także ciepła grochówka i słodki krepel 

Impreza została zorganizowana na terenach sportowych MOSiR oraz Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach 



Dziękujemy organizatorom za świetnie przygotowane wydarzenie i fantastyczną atmosferę!