To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu nie tylko wspólne działania sportowe, ale przede wszystkim budowanie relacji, integrację i wspieranie młodych ludzi poprzez sport oraz aktywność społeczną 
W ramach współpracy podopieczni ośrodka będą mieli okazję:
Wierzymy, że sport to coś więcej niż rywalizacja – to również wychowanie, odpowiedzialność, współpraca i szansa na rozwój. Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy realizować kolejną inicjatywę pokazującą otwartość i wszechstronność naszego Klubu

Ogromne podziękowania kierujemy do Artur Mierzyński oraz naszego Prezesa Krzysztof Chlebowski, dzięki którym udało się doprowadzić do podpisania umowy o współpracy 
Przed nami wiele wartościowych działań i wspólnych doświadczeń!