Prawie 60 uczniów z sześciu szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu rywalizowało w 10. edycji Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc, organizowanego przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie we współpracy z partnerami.
Zawody, które już kolejny rok odbyły się w siłowni Garage Barbell Club 2.0 w Pszczynie, były okazją do sprawdzenia swoich sił i wytrzymałości. Uczestnicy mierzyli się zarówno w liczbie powtórzeń z ciężarem równym połowie masy ciała, jak i w wyciskaniu maksymalnego ciężaru w swoich kategoriach wagowych.
Z dumą informujemy, że nasi nieletni godnie reprezentowali Okręgowy Ośrodek Wychowawczy, zdobywając II, IV oraz VI miejsce w swoich kategoriach! 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów! 