Przejdź do treści

Sakrament Bierzmowania w OOW

Wyjątkowy i ważny dzień dla chłopców z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego – przyjęli sakrament bierzmowania 🙏✨
Do tego wydarzenia przygotował ich ks. Grzegorz Wrótniak z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie, który jest również kapelanem naszego ośrodka i na co dzień towarzyszy wychowankom w ich drodze duchowej. 🤝
Sakramentu bierzmowania udzielił bp Grzegorz Olszowski, biskup pomocniczy archidiecezji katowickiej, w obecności ks. Marka Brewko – proboszcza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie. ⛪
Serdecznie dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę oraz poświęcony czas i wsparcie w tym ważnym dla naszych wychowanków dniu.
To wydarzenie było nie tylko ważnym krokiem w ich życiu religijnym, ale także symbolem dojrzewania, odpowiedzialności i nadziei na dobrą przyszłość.
Niech Duch Święty prowadzi ich przez życie, umacnia w trudnościach i pomaga podejmować mądre decyzje. 🕊️
Gratulujemy i życzymy wielu łask oraz siły na dalszej drodze 🙌

Kontakt

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy
w Pszczynie Łące
Łąka
ul. Zdrojowa 64
43-200 Pszczyna
P.O. Dyrektora: Beata Zieleźnik