Logo OOW

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy

Salwatoriańska Parafia NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej

🎙Kochani Nasi Salwatoriańscy Przyjaciele!
💬 Serdecznie zapraszamy na ostatni już przed wakacjami, 19 Bielski Wieczór UWIELBIENIA u Salwatorianów. Odbędzie się on w piątek, 7 czerwca 2024 r. Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą Św. o godz.: 18.30, po niej świadectwo zaproszonego gościa, a następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu z Modlitwą Uwielbienia i indywidualnym błogosławieństwem, którą poprowadzą Ks. Paweł Krężołek, Projekt Fausystem i Grupa Młoda 9.
💬 Gościem specjalnym tego wieczoru będą Pan Maciej PAŹ, dyrektor Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Pszczynie Łące wraz z grupą wychowanków, którzy opowiedzą o swoim życiu, o relacjach w rodzinie i o tym jak trafili do ośrodka, często nazywanego „poprawczakiem”.
💬 Chcielibyśmy ten wieczór poświęcić właśnie dzieciom i młodzieży, często przeżywającym swoje dramaty, które dla wielu kończą się tragicznie. Dlatego w sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież z bielskich szkół, rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców, pracowników szkół i ośrodków wychowawczych, a także księży i siostry zakonne. Dołóżmy starań by nie zabrakło nikogo.
💬 Mamy nadzieję, że będzie nas równie sporo jak ostatnio 😉 Dlatego przekażcie info dalej …🙏❤️

Kontakt

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy
w Pszczynie Łące
Łąka
ul. Zdrojowa 64
43-200 Pszczyna
dyrektor: Maciej Paź
Skip to content