Nasi nieletni mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych zajęciach przygotowanych przez studentki Uniwersytetu Śląskiego. 

Był to czas pełen rozmów, refleksji i otwartości.
Podczas zajęć młodzież miała możliwość lepiej poznać samych siebie, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, doświadczeniach oraz drodze, którą przeszli. Wykonywali również kreatywne zadania pozwalające wyrazić siebie, swoje emocje, marzenia i cele, do których dążą. 

Jednym z elementów spotkania było symboliczne oddzielenie trudnej przeszłości i problemów od tego, co daje siłę, motywację i pomaga iść do przodu.
Nieletni otwierali się, dzielili swoimi historiami oraz pokazali ogrom odwagi i dojrzałości. 
Dziękujemy studentkom za zaangażowanie, empatię i stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy oraz wyrażania siebie, a chłopakom za otwartość, szczerość i chęć udziału w zajęciach.
To było bardzo wartościowe i inspirujące spotkanie.