Logo OOW

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy

Dziękujemy za promowanie naszych Ogromnych Talentów

Dziękujemy za promowanie naszych Ogromnych Talentów w telewizji, rozgłośniach radiowych, portalach informacyjnych oraz na prywatnych kanałach.
❤️👍🎤🎙️
Takie akcje bardzo lubimy i o takich akcjach trzeba mówić. Chłopaki z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Pszczynie/Łące są zakochani w hip-hopie, a dzięki pomocy ich wychowawców i ludzi hip-hopu: mieli okazję zrealizować profesjonalny numer z klipem. Właśnie dotarł do nas kawałek „Szansa” nagrany przez ekipę DENIS SKW x LUKAKU SKW x REEBY i wrzucamy go na telewizyjną antenę.
Klip miał swoją premierę pod koniec lutego. Do projektu dołączyli ludzie związani z rapową kulturą i dlatego można tu mówić o braku kompromisów i faktycznie profesjonalnym brzmieniu. Chociażby za cuty dograne na didżejce odpowiada DJ HWR – ten sam, który nie tak dawno odpowiedział za produkcję numeru „Idę Dalej” ze zwrotkami Abradaba, Peji i Liroya.
Całym projektem kierował Robert Jacek – Film Shady, który jest odpowiedzialny za teledysk. �Rolę producenta projektu objęło z kolei Studio Ancla. Poza tym – sam kawałek nie powstałby bez wsparcia Okręgowego Ośrodka Wychowawczego.
Wrzucamy ten kawałek do plejlisty, trzymamy kciuki i mamy nadzieję na kolejne, równie mocne premiery. 100% HIP-HOP.

Kontakt

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy
w Pszczynie Łące
Łąka
ul. Zdrojowa 64
43-200 Pszczyna
dyrektor: Maciej Paź
Skip to content