Logo OOW

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy

Administracja

Administracja jest działem składającym się z pracowników biurowych oraz pracowników obsługi, wykonujących szereg zadań związanych m.in.  z prowadzeniem kadr, płac i księgowości, prowadzeniem dokumentacji nieletnich Ośrodka, archiwizacją dokumentów, zaopatrzeniem, zabezpieczeniem magazynowym, żywnościowym i technicznym.

Pracownicy administracji wykonują swoje obowiązki w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku w gabinetach znajdujących się na parterze budynku głównego.

Dział pracowników obsługi funkcjonuje w celu zapewnienia potrzeb socjalno – bytowych nieletnich, w skład których wchodzą:

  • pracownicy kuchni przygotowujący posiłki w pełni wyposażonej kuchni, w której przygotowywane są: I śniadanie, II śniadanie, obiad i kolacja,
  • pracownicy pralni wykonujący pranie odzieży, odzieży roboczej oraz pościeli nieletnich,
  • pracownicy – konserwatorzy dbający o prawidłowe funkcjonowanie budynków, maszyn, urządzeń, estetykę budynków oraz terenów zielonych.

Opieka medyczna odbywa się w gabinecie lekarsko – pielęgniarskim, w których swoje obowiązki wykonują pielęgniarki, a badania przeprowadzają lekarze specjaliści.

Za bezpieczeństwo przebywających w placówce nieletnich i pracowników odpowiada wykwalifikowana kadra pracowników ochrony.

Na zdjęciach prezentujemy salę audiowizualną, administrację, kuchnię, gabinet lekarski oraz pralnię.

Kontakt

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy
w Pszczynie Łące
Łąka
ul. Zdrojowa 64
43-200 Pszczyna
dyrektor: Maciej Paź
Skip to content