Logo OOW

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy

Archiwum

Wychowankowie ZPiSdN wraz z opiekunami przy współpracy z włodarzami Miasta Pszczyna zorganizowali wakacyjną żeglarską akcję dla dzieci i mam z Ukrainy.
W dniu 27.07.22r. pedagog Marcin Balon, posiadający licencję trenera piłki nożnej UEFA, przeprowadził profesjonalny trening piłki nożnej z nieletnimi grupy schroniskowej.
Zajęcia SOCJOTERAPEUTYCZNE w Schronisku dla Nieletnich przeprowadzone na świeżym powietrzu.
Obóz żeglarski - Mazury 2022 - „Z WIATREM W ŻAGLACH”
Urodziny Mateusza w czasie wakacyjnego wyjazdu na Mazury
Wakacyjne zajęcia opiekuńczo – wychowawcze to również wirtualna rozrywka i rywalizacja. Dnia 4.07.2022r. zmierzyły się dwie grupy – gr.5 i gr.6 w „Turnieju Leauge of Legends” rozgrywany w teamowej formule 3 na 3.
Miejski Zakład Zieleni w Pszczynie rozpoczął prace polegające nad oczyszczeniem wiat przystankowych z malunków i napisów. W działania włączyli się także nasi podopieczni.
W czasie tegorocznego odpoczynku od zajęć szkolnych nauczyciele szkoły zaproponowali wychowankom zakładu cykl filmów edukacyjnych oraz fabularnych poświęconych profilaktyce uzależnień.
Podczas zajęć wakacyjnych, wychowankowie uczestniczyli w zajęciach kulinarnych realizowanych przez nauczycielkę szkoły.
Najprzyjemniejszym momentem roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli jest jego zakończenie…
Kurs malarz tapeciarz z elementami sztukaterii! Kurs zapoznał wychowanków z podstawowymi pracami stosowanymi w wykończeniu wnętrz.
Dzięki wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnej nasi wychowankowie wzięli udział w multimedialnym konkursie geograficzno-przyrodniczym na ogólnodostępnej platformie edukacyjnej Globalquiz.

Kontakt

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy
w Pszczynie Łące
Łąka
ul. Zdrojowa 64
43-200 Pszczyna
dyrektor: Maciej Paź
Skip to content